top of page

Ice Point Diode Lazer Epilasyon

Nazilli Lazer Epilasyon konusunda aradığınız kalite ve %100 çözüm!

Lazer epilasyon; istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en hızlı ve sağlıklı yoludur. Lazer ışınının dalga boyu kıldaki rengi veren melanin adlı pigment tarafından absorbe edilerek ısı enerjisine dönüştürülür. Isı enerjisi kıl kökünün ısısının artmasına, ısısı artan kıl köklerinin yanarak tahrip olmasına ve bunun sonucunda tahrip olan kıl köklerinin bir daha çıkmamasına neden olur. Buz başlık (hava soğutma) sistemi sayesinde ısısı düşen lazer ışınları sadece melanin pigmentleri tarafından emildikleri için cilde hiç zarar vermeden kıl kökünü ısı ile yok eder. 
Ice Point Diode Lazer epilasyon en ince, en açık tüylerde bile etkili tamamen ACISIZ ve her ten rengine dört mevsim uygulanabilen KALICI sonuç veren buz başlıklı Diode Lazer epilasyon teknolojisidir. Buz başlıklı  özelliğinin yanında açık ve koyu tenlilere göre seçenekler mevcut olup buda istenilen dozun güvenle kullanılmasını sağlar.

Sizlerde Nazilli de kalıcı lazer epilasyon için güvenecek yer arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
Buz  
lazer sisteminde kullanılan başlıktaki soğutmanın etkisi ile deri  çok iyi soğutulur. Bu sayede cilt korunur. Kıllar etkin şekilde yok edilir. Buz başlığın etkisi ile ve son teknoloji özelliğiyle kişinin hissettiği acıyı azaltmakta ve uygulama çok kısa sürmektedir.

 

Buz diode lazer epilasyon 
Acısız, ağrısız, güvenli epilasyon
Lazer epilasyon uygulamasında gönderilen enerji, kıl folikülündeki melanin pigmenti tarafından absorbe edilir ve burada ısı enerjisine dönüşür. Kıl kökü tahribata uğratılarak kılın beslenmesi engellenir. Lazer ışınları koyu renkli olan melanin pigmentine spesifik hasar getirir. Buz başlık sayesinde cilt soğutulduğu için acı hissi en aza indirilir.

bottom of page